Филтри -

Камиони-цистерни DAF од Полска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни DAF од Полска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко DAF CF 400 , E6 , 6x2 , retarder , milk cistern Magyar 15.000L , ste
83
Контактирајте го продавачот
44.270 € PLN 200.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 300000 км Сила 390 кс
Полска, Kraków
камион-цистерна за млеко DAF LF 250
1
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 736000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна за млеко DAF CF 340
10
Контактирајте го продавачот
21.030 € PLN 95.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 25000 л
Година 2000 Километража 636000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион за транспорт на гориво DAF 85
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража Сила
Полска, Myszków
камион за транспорт на гориво DAF CF
10
Контактирајте го продавачот
15.490 € PLN 70.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Година 2004 Километража Сила
Полска, Świdnica
камион-цистерна за млеко DAF XF105.460 2015 Mleko
5
Контактирајте го продавачот
65.520 € PLN 296.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Година 2015 Километража Сила
Полска, Skarbimierz
камион за сточна храна DAF CF 85.360
2
Побарајте цена
цена на барање
Камион за сточна храна
Носивост 14820 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 544000 км Сила 360 кс
Полска, Bochnia
камион за сточна храна DAF 105.410 6X2 2014 | SPITZER 31m 2008 silo
20
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Евро Euro 6 Зафатнина 31 м³
Година 2014-05-24 Километража 830000 км Сила 410 кс
Полска, Barcin
камион-цистерна за млеко DAF LF 250
2
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 634000 км Сила 250 кс
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко DAF CF
11
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 15000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 733000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко DAF CF 360
18
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 16000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 940000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко DAF CF 440
10
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6 Зафатнина 17500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 620000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко DAF LF 55.250
12
Контактирајте го продавачот
19.040 € PLN 86.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11500 л
Година 2007 Километража 523562 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко DAF LF 55 250
12
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 741000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко DAF CF 360
9
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 16500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 600000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се