Филтри -

Камиони-цистерни DAF од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни DAF од Италија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гас DAF CF
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 5 Зафатнина 18080 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Италија, Tortona
камион за транспорт на гас DAF CF
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 3 Зафатнина 16750 л Суспензија пневматски/пневматски Модел RICOFER
Година 2006 Километража Сила
Италија, Tortona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво DAF
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 19500 л
Година 11/2004 Километража Сила
Италија, Cuneo
камион за сточна храна DAF CF 410 CF85.410
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за сточна храна
Носивост 14820 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11-21 Километража 776500 км Сила 410 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
камион-цистерна DAF 105 XF Euro 5
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 900000 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се