Филтри -

Камиони-цистерни DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни DAF од Холандија: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сточна храна DAF CF75.250 Tank / Silo / 16.000 L / Animal Food / Euro 5 / 442.000
20
Контактирајте го продавачот
26.450 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 13355 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 2012-02-17 Километража 442939 км Сила 250 кс
Холандија, Giessen
камион-цистерна DAF CF 75.240 Euro 2
6
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 10 м³
Година 1994-04-08 Километража 400816 км Сила
Холандија, Nijmegen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво DAF CF 75.310 ADR STOKOTA 20000 L
23
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 2007-10-13 Километража 377500 км Сила 228 kW
Холандија, Terborg
камион за сточна храна DAF 85 CF 410 8x4, EURO 5, Silo / Bulk, Retarder
6
Контактирајте го продавачот
31.750 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 16885 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.01 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010-06-18 Километража 797000 км Сила 410 кс
Холандија, Ede
камион за сточна храна DAF 85 CF 410 8x4, EURO 5, Silo / Bulk, Manual, Retarder
6
Контактирајте го продавачот
28.750 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 16322 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.01 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-07-27 Километража 720000 км Сила 410 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво DAF CF 75.250 EUR3 ADR 13900L 4 COMP./4000/1900/5000
16
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.9 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 2002-03-21 Километража 409360 км Сила 250 кс
Холандија, Terborg
камион-цистерна DAF 85.400 85-400ati
13
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-05-10 Километража 430000 км Сила 400 кс
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
камион-цистерна за млеко DAF CF 85.360 RHD Crossland food tank 20 m3 / 1 comp
16
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-09-01 Километража 1059650 км Сила 360 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво DAF CF 75 250 MAGYAR TANK 13000LTR 4 COMPARTMENTS SUPER CLEAN
36
Контактирајте го продавачот
28.450 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-01-26 Километража 259115 км Сила 250 кс
Холандија, Ryen
камион-цистерна DAF CF 85.360 FAN CF85/360 6x2 brandstoftank
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 16425 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-07-01 Километража 573000 км Сила 360 кс
Холандија, Hoogblokland
камион за транспорт на гориво DAF LF 55 250 EEV 10.000LTR ALMA FUEL TANK SUPERCLEAN
34
Контактирајте го продавачот
32.450 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-10-22 Километража 185663 км Сила 250 кс
Холандија, Ryen
камион за транспорт на гориво DAF 65 210 11200 Liter
9
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 11200 л Суспензија пружина/пружина
Година 1995-05-07 Километража 653189 км Сила 210 кс
Холандија, Nijmegen
камион за сточна храна DAF CF 85.510 8x2 silo 29m3 blower
21
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 22100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-07-01 Километража 757390 км Сила 510 кс
Холандија, Vuren
камион за транспорт на гориво DAF CF 75 250 EURO 5 13000LTR MAGYAR SUPER CLEAN
38
Контактирајте го продавачот
28.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-26 Километража 239432 км Сила 250 кс
Холандија, Ryen
камион за транспорт на гориво DAF Didak 2300
6
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 12960 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1983-03-02 Километража 65000 км Сила
Холандија, Breda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се