Филтри -

Камиони-цистерни DAF од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни DAF од Германија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сточна храна DAF XF 105
15
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион за сточна храна
Носивост 13400 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 672904 км Сила 408 кс
Германија, Sottrum
камион-цистерна DAF XF / 95-480 / Autom./Standheizung/NSW
15
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2005-11 Километража 809073 км Сила 483 кс
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво DAF CF 75.310 /14000l/4 Kammern/Klima/ADR
18
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5
Година 2010-07 Километража 257564 км Сила 314 кс
Германија, Hilden
камион за транспорт на гориво DAF CF 85.360 Willig Untenbef
15
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.5 м³
Година 2007-05 Километража Сила 354 кс
Германија, Peine
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се