Филтри -

Камиони-цистерни DAF од Европа

Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни DAF: 106 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво DAF CF
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 13000 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија EKW
Година 2004 Километража 350000 км Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво DAF CF75.360 - 6x2
11
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-08 Километража 1866800 км Сила 360 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гас DAF AE45CE - 7000 L Gas tank truck - Gas, Gaz, LPG, GPL, Propane, Bu
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Година 1991-11-20 Километража 134432 км Сила
Холандија, Lelystad
камион-цистерна DAF LF210
14
Контактирајте го продавачот
28.660 € GBP 24.950 GBP
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 6 м³
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
камион-цистерна DAF CF 380
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 01/2007 Километража 300700 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна DAF
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6
Година Километража 121409 км Сила 400 кс
Белгија, Hasselt
камион за транспорт на гориво DAF
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6
Година Километража 121409 км Сила 400 кс
Белгија, Lummen
камион за сточна храна DAF 85.380
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за сточна храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража Сила 380 кс
Франција, Neuville-en-Ferrai
камион за транспорт на гориво DAF 85 CF 430 14000L 4 compartiments
13
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9740 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 л
Година 2001-10-19 Километража 518850 км Сила
Белгија, Bree
камион за сточна храна DAF CF75.250 Tank / Silo / 16.000 L / Animal Food / Euro 5 / 442.000
20
Контактирајте го продавачот
26.450 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 13355 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 2012-02-17 Километража 442939 км Сила 250 кс
Холандија, Giessen
камион за транспорт на гориво DAF CF85.410 MANUAL MAGYAR 19000L ADR EURO 5
26
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15590 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 2009-12-04 Километража 344757 км Сила 410 кс
Белгија, HARCHIES
камион-цистерна за млеко DAF LF 250
1
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 736000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион за транспорт на гориво DAF CF 75.250+MAGYAR 13.000 L (4 comp.)+ EURO5
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11240 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-26 Километража 273906 км Сила 250 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гас DAF CF 85.380, 23000 liter
13
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 3 Зафатнина 24000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 673860 км Сила 380 кс
Литванија, Dievogala
камион-цистерна DAF CF 75.240 Euro 2
6
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 10 м³
Година 1994-04-08 Километража 400816 км Сила
Холандија, Nijmegen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи
Претплати се