Филтри -

Камиони-цистерни DAF од Белгија

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни DAF од Белгија: 39 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна DAF
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6
Година Километража 121409 км Сила 400 кс
Белгија, Hasselt
камион за транспорт на гориво DAF
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6
Година Километража 121409 км Сила 400 кс
Белгија, Lummen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво DAF CF
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 13000 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија EKW
Година 2004 Километража 350000 км Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво DAF 85 CF 430 14000L 4 compartiments
13
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9740 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 л
Година 2001-10-19 Километража 518850 км Сила
Белгија, Bree
камион за транспорт на гориво DAF CF85.410 MANUAL MAGYAR 19000L ADR EURO 5
26
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15590 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 2009-12-04 Километража 344757 км Сила 410 кс
Белгија, HARCHIES
камион за транспорт на гориво DAF CF 75.250+MAGYAR 13.000 L (4 comp.)+ EURO5
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11240 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-26 Километража 273906 км Сила 250 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво DAF CF 85-380
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 18000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 380000 км Сила 380 кс
Белгија, Kontich
камион-цистерна DAF
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 20200 л
Година 2005-02 Километража 474000 км Сила 340 кс
Белгија, 3500 Hasselt
камион-цистерна DAF
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година Километража 390000 км Сила 250 кс
Белгија, Hasselt
камион за транспорт на гориво DAF CF
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 20000 л
Година 2010 Километража 430000 км Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво DAF
13
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2006-11 Километража 323878 км Сила 310 кс
Белгија, 3500 Hasselt
камион за транспорт на гориво DAF
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година Километража 390000 км Сила 250 кс
Белгија, Lummen
камион за транспорт на гориво DAF
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2005-02 Километража 474000 км Сила 340 кс
Белгија, Lummen
камион за транспорт на гориво DAF CF 75.210 + EURO5 + MAGYAR 13.000 L ( 3 comp.)
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-08 Километража 210890 км Сила 210 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво DAF CF75 **13.000LTr TANK-BELGIAN TRUCK**
18
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11080 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-11-19 Километража 353163 км Сила
Белгија, Kessel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се