Филтри -

Камиони-цистерни DAF

Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни DAF: 114 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна DAF Leyland T 244 15x
12
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 4000 кг Зафатнина 4.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992-10-12 Километража Сила
Белгија, Bree
камион за транспорт на гориво DAF 75 ATI 240 - Fuel Tanker / Citerne Mazout - 14.000 L - 5 COMP
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10500 кг
Година 01/1997 Километража 588000 км Сила 240 кс
Белгија, Overpelt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна DAF CF65.180 + Manual + ADR + 12500 L + 2 comp
44
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 10905 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 501581 км Сила 180 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за транспорт на гориво DAF
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 19500 л
Година 11/2004 Километража Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на гориво DAF CF
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 20000 л
Година 2010 Километража 430000 км Сила
Белгија, Kontich
камион-цистерна DAF CF
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2003-07 Километража 633000 км Сила 360 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво DAF CF 85.360
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 19 м³ Марка на каросерија Magyar
Година 2009 Километража 268000 км Сила
Австрија, Wien
камион за сточна храна DAF CF 85.510/Silo + цистерна силос
97
Контактирајте го продавачот
59.850 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 13950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01-30 Километража 611304 км Сила 375 kW
Германија, Salzgitter
камион за транспорт на гориво DAF CF 75.310 Manual + 15000 L + 5 comp
48
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10550 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 330164 км Сила 310 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за сточна храна DAF CF 410 CF85.410
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за сточна храна
Носивост 14820 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 776500 км Сила 410 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
камион за транспорт на гориво DAF CF75.310
10
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 13.905 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 432564 км Сила 310 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво DAF CF85 430
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 22000 л
Година 2004-04 Километража 245000 км Сила 480 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна DAF LF55 55.220
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2002-02 Километража 230000 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво DAF CF75 310
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20 л
Година 2007-12 Километража 650000 км Сила 310 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна DAF FA55
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2
Година 2001-07 Километража 180000 км Сила 230 кс
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи
Претплати се