Филтри -

Камиони-цистерни BMC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни BMC: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гас BMC USED  model 32000Liters
2
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 37.430 €
Камион за транспорт на гас
Носивост 16000 кг Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се