Филтри -

Камиони-цистерни BEDFORD

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни BEDFORD: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво BEDFORD Fuel Tanktruck
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10000 кг Зафатнина 10 м³
Година 1980-01-01 Километража 195559 км Сила
Холандија, Lamswaarde
камион-цистерна BEDFORD AWD
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 1200 м³
Година 1991 Километража 20000 км Сила
Обединети Арапски Емирати, العين
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се