Камиони-цистерни AVIA од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони-цистерни AVIA: 3 огласа
€ 1.143 ≈ € 1.143 ≈ US$ 1.315
Година 1976-06 Километража 2124 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 1.371 ≈ € 1.371 ≈ US$ 1.577
Година 1985-01 Километража 51573 км Сила 81.58 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 1.547 ≈ CZK 40.000 ≈ € 1.547 ≈ US$ 1.779
Година 1986 Километража Сила
Чехија, Praha
Омилени : 0 Споредба : 0