Камион-цистерна AVIA 31 K CAN SSAZ (ID 9518)

камион-цистерна AVIA 31 K CAN SSAZ (ID 9518)
Фотографија: камион-цистерна AVIA 31 K CAN SSAZ (ID 9518)
1/15
€ 1.371
Нето цена
US$ 1.562
Марка AVIA
Модел 31 K CAN SSAZ (ID 9518)
Тип камион-цистерна
Прва регистрација 1985-01
Километража 51573 км
Вкупна тежина 5990 кг
Локација Чехија Lhota pod Libčany
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 9518
Мотор
Сила 81.58 кс (59.96 kW)
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Опис
Боја црвен
Дополнителни информации: германски
k obsluze | Perovani ocel | brzdy Bubnové | dvouosý
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти BAZAR ROUDNICE
Испрати порака
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.