Камион-цистерна AVIA 30-K

камион-цистерна AVIA 30-K
Фотографија: камион-цистерна AVIA 30-K
1/15
€ 1.143
Нето цена
US$ 1.302
Марка AVIA
Модел 30-K
Тип камион-цистерна
Прва регистрација 1976-06
Километража 2124 км
Вкупна тежина 5930 кг
Локација Чехија Lhota pod Libčany
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 10549
Опис
Вкупни димензии широчина - 2.1 м, височина - 2.42 м
Оски
Оски 2
Опис
Боја жолт
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти BAZAR ROUDNICE
Испрати порака
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.