Филтри -

Камиони-цистерни AVIA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни AVIA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна AVIA SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
13
Контактирајте го продавачот
1.521 € CZK 40.000 CZK
Камион-цистерна
Година 1986 Километража Сила
Чехија, Praha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се