Филтри -

Камиони-цистерни, автоцистерни

Резултати од пребарување: 1356 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни: 1356 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за транспорт на гориво SHACMAN
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 01/2021 Километража Сила
Кина
камион за транспорт на гориво MAN TGS 26.360 BL 6X2-4 + CM 18.700L/5 + E6
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15854 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06-08 Километража 148211 км Сила 360 кс
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво MAN TGS 26.360 BL - 6X2-4+ CM 18.700L/5 - E6
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15754 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-05-29 Километража 139844 км Сила 360 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво MAN TGS 26.360 BL 6x2-4+MAGYAR 18.700L/5 -E6
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-19 Километража 164238 км Сила 360 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 300 4X2 13.000 Liters 4 Compartments Pump ADR Manual Euro 5
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11115 кг Евро Euro 5
Година 2010-02-25 Километража 374115 км Сила 300 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на гориво VOLVO FL7 280HP Fuel Tank Truck 18.500L 6x2 Good Condition
10
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 18500 л
Година 1996-12-17 Километража 389554 км Сила 280 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 280 + MAGYAR 13000 L - 4 COMP
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11080 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-03-27 Километража 329360 км Сила 330 кс
Белгија, Handzame
камион-цистерна MAN TGL - PHM
26
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 478000 км Сила
Чехија, Říčany
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Actros 1841 L
15
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 14390 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05 Километража Сила 408 кс
Германија, Peine
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Actros 1841 L Tankwagen
15
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража Сила 408 кс
Германија, Peine
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 2635
12
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 1991 Километража 434816 км Сила 350 кс
Грција, Πάτρα
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ Atego 1823 19914 Liter LPG Gas tank, Manual, Steel suspension
11
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 8660 кг Евро Euro 3 Зафатнина 19914 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-11-02 Километража 482000 км Сила 230 кс
Холандија, Ede
нови камион за транспорт на гориво EVERLAST Топливозаправщик
10
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 16 м³ Модел топливозаправщик
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
нови камион за транспорт на гориво EVERLAST автоцистерна
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 16 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
нови камион за транспорт на гас EVERLAST АЦГ-24
3
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 24 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1356 огласа
Прикажи
Претплати се