Камиони-цистерна за млеко RENAULT

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони-цистерна за млеко RENAULT: 14 огласа
€ 13.050 PLN 56.500 ≈ US$ 14.690
Зафатнина V=12000 л
Година 2001 Километража 637457 км Сила
Полска, Włoszczowa
€ 32.750 ≈ US$ 36.877
Носивост 15260 кг
Година 2009-10-27 Километража 509630 км Сила 410 кс
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 16.750 ≈ US$ 18.861
Носивост 9980 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-09-23 Километража 461000 км Сила 370 кс
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
€ 26.750 ≈ US$ 30.121
Носивост 14740 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-01-07 Километража 564000 км Сила 370 кс
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
€ 16.750 ≈ US$ 18.861
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-02-17 Километража 502000 км Сила 340 кс
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
€ 16.750 ≈ US$ 18.861
Носивост 10030 кг Зафатнина V=11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-02-11 Километража 429000 км Сила 340 кс
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
€ 17.750 ≈ US$ 19.987
Зафатнина V=11000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-08-12 Километража 365250 км Сила 320 кс
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
€ 39.500 ≈ US$ 44.477
Носивост 14461 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04-30 Километража 670159 км Сила 430 кс
Белгија, MONT (Houffalize)
€ 39.750 ≈ US$ 44.759
Носивост 14461 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=18000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04-30 Километража 688000 км Сила 430 кс
Белгија, MONT (Houffalize)
€ 23.480 PLN 101.700 ≈ US$ 26.442
Зафатнина V=15000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 692157 км Сила 370 кс
Полска, Włoszczowa
€ 23.780 PLN 103.000 ≈ US$ 26.780
Евро Euro 4
Година 2008-07 Километража 543000 км Сила 370 кс
Полска, ŁAZY
€ 18.470 PLN 80.000 ≈ US$ 20.800
Зафатнина V=16000 л
Година 2004 Километража 850000 км Сила
Полска, Włoszczowa
€ 24.940 PLN 108.000 ≈ US$ 28.080
Евро Euro 4
Година 2008-07 Километража 543000 км Сила
Полска, ŁAZY
€ 17.900 ≈ US$ 20.155
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2014 Километража Сила 430 кс
Германија, RHEINE
Омилени : 0 Споредба : 0