Филтри -

Камиони-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ SK 1831 4x4 Tankwagen 2 Kammer
11
15.750 € CHF USD 17.000 CHF ≈ 17.630 US$
Носивост 9000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-01-05 Километража 375312 км Сила 310 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ Actros МЛЕКАРКА
17
45.505,68 € USD ≈ 50.940 US$
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=17 м³
Година 2008 Километража 816000 км Сила 410 кс
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ SUSP A LAMES/LAMES ETA CITERNE EN INOX 2COMP
14
17.750 € USD ≈ 19.870 US$
Носивост 8790 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-01-06 Километража 858736 км Сила 350 кс
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 1841 Actros MP III (Nr. 4598)
9
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2010-06 Километража 747389 км Сила 408 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 1848 Actros MP II ATM im Fahrzeug (Nr. 4594)
8
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина V=10 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09 Километража 1958545 км Сила 476 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ Antos 2543
8
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 841233 км Сила 428 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 1846 Actros MP II 4x2 (Nr. 4582)
8
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2008-06 Километража 1126000 км Сила 480 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 1844 Actros MP III 4x2 (Nr. 4502)
8
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина V=13.5 м³
Година 2011-07 Километража 989137 км Сила 441 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ ACTROS 3340
4
21.590 € PLN USD 95.300 PLN ≈ 24.170 US$
Година 2000 Километража Сила 400 кс
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 2544 Actros (Nr. 4621)
8
цена на барање
Носивост 14310 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=16.5 м³
Година 2007-09 Километража 1445594 км Сила 441 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 1844 Actros MP II (Nr. 4622)
8
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина V=12800 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Километража 1221120 км Сила 435 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ Actros 1844 4x2 (Nr. 4545)
8
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина V=13 м³
Година 2005 Километража 932961 км Сила 441 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ Actros 1836 4x2 (Nr. 4544)
8
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина V=13 м³
Година 2009-03 Километража 1007661 км Сила 360 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ Actros 1844 4x2 (Nr. 4542)
8
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина V=12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1086529 км Сила 441 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 1620
14
6.500 € USD ≈ 7.276 US$
Зафатнина V=5000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 494000 км Сила 200 кс
Литванија, Dievogala
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се