» Камиони

Сите камиони

Резултати од пребарување: 24350 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони: 24350 огласа

камион-ладилник MERCEDES-BENZ 2542 / 6X2 / E6 / CARRIER 950 / 20 EPAL /
43
69.000 € USD ≈ 74.450 US$
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина V=53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 300 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MAN TGS 360 Euro 5 + Rolfo Formula Full Options + приколка за транспорт на возила
13
23.000 € USD ≈ 24.820 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 410 DXI euro 5 KTT Supertrans + приколка за транспорт на возила
10
14.000 € USD ≈ 15.110 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2006 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила DAF CF360 + приколка за транспорт на возила
10
16.000 € USD ≈ 17.260 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1844 Kassbohrer + приколка за транспорт на возила
12
21.000 € USD ≈ 22.660 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2006 Километража 1 км Сила
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841 + приколка за транспорт на возила
8
16.000 € USD ≈ 17.260 US$
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1 км Сила 410 кс
Северна Македонија, Skopje
камион кипер MAN 41 400
4
преговара
Камион кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-12 Километража 95000 км Сила 400 кс
Северна Македонија, Битола
камион со рамна платформа IVECO 240.36 6x2 ZF GEAR
8
4.900 € USD ≈ 5.287 US$
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 1990 Километража 545433 км Сила
Северна Македонија, Manastiri
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841 + приколка за транспорт на возила
10
16.500 € USD ≈ 17.800 US$
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1 км Сила 410 кс
Северна Македонија, Skopje
камион фургон VOLVO FH13 500
16
15.600 € USD ≈ 16.830 US$
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2010 Километража 1 км Сила 500 кс
Шведска
камион фургон VOLVO FH460
12
13.900 € USD ≈ 15.000 US$
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2010 Километража 1110000 км Сила 460 кс
Шведска
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 1844
14
15.540 € CHF USD 16.500 CHF ≈ 16.770 US$
Камион фургон
Носивост 7300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08-04 Километража 812153 км Сила 440 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион-ладилник MAN 18 430 TGA TERMOKING * 6052*
17
10.900 € USD ≈ 11.760 US$
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 835684 км Сила 430 кс
Србија, Simanovci
камион кипер MERCEDES-BENZ 2016 AXOR 4140 8X4 EURO 5 AC HARDOX TIPPER
25
51.200 € USD ≈ 55.240 US$
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел 2016
Година 2016 Километража 186000 км Сила 400 кс
Турција, Ankara
камион рол кипер MERCEDES-BENZ 2651 L
43
аукција 9.530 € SEK USD 101.000 SEK ≈ 10.280 US$
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2008-09-11 Километража 441563 км Сила 510 кс
Шведска, Karlstad
камион-контејнер IVECO STRALIS AS260S BDF 6x2 nosič kontajnerov, VIN 417 + SCHMITZ BDF
20
3.900 € USD ≈ 4.208 US$
Камион-контејнер
Евро Euro 3
Година 11/2004 Километража 1331138 км Сила 400 кс
Словачка, Levice
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24350 огласа
Прикажи
Претплати се