» Камиони

Камиони, товарно возило

Резултати од пребарување: 160 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони: 160 огласа

продавница на камион CHEVROLET 3100
19
69.000 € USD ≈ 74.450 US$
Продавница на камион
Носивост 2000 кг Зафатнина V=12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-09 Километража 4000 км Сила 240 кс
Словенија
камион за сладолед RENAULT MASTER UD-III
37
преговара
Камион за сладолед
Зафатнина V=1.21 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Грција
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови камион платформа IVECO DAILY 35 C 15
4
35.500 € USD ≈ 38.300 US$
Камион платформа
Година 2019 Километража Сила 150 кс
Турција
камион за шлепување RENAULT Master
4
8.999 € USD ≈ 9.710 US$
Камион за шлепување
Носивост 1420 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2004 Километража 370780 км Сила 73 кс
Словачка, Pezinok
камион завеса IVECO 35S16A8
3
32.500 € USD ≈ 35.070 US$
Камион завеса
Зафатнина V=20.53 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-01 Километража 50 км Сила 156 кс
Бугарија, Sofia
камион завеса IVECO 50C/35
2
33.000 € USD ≈ 35.610 US$
Камион завеса
Зафатнина V=16.76 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-01 Километража 50 км Сила 150 кс
Бугарија, Sofia
продавница на камион FIAT Ducato 230 pojazdná predajňa VIN 697
14
8.500 € USD ≈ 9.172 US$
Продавница на камион
Евро Euro 2
Година 3/1995 Километража 164644 км Сила 84.3 кс
Словачка, Levice
камион рол кипер IVECO Daily 35C11
7
ВИДЕО
19.800 € USD ≈ 21.360 US$
Камион рол кипер
Носивост 1300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел JI-3000
Година 2013-06 Километража 108000 км Сила 110 кс
Унгарија, Gyula
камион за шлепување VOLKSWAGEN Fitzel
5
22.000 € USD ≈ 23.740 US$
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Модел Fitzel
Година 2012-11 Километража 326 км Сила 125 kW
Чехија
камион за транспорт на возила IVECO Daily S18
7
11.000 € USD ≈ 11.870 US$
Камион за транспорт на возила
Носивост 1680 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2006 Километража 850000 км Сила 177 кс
Унгарија, ÚJLENGYEL
камион за шлепување IVECO Daily C14
6
10.000 € USD ≈ 10.790 US$
Камион за шлепување
Носивост 1680 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2005 Километража 1100000 км Сила 136 кс
Унгарија, ÚJLENGYEL
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Sprinter 412D
16
11.900 € USD ≈ 12.840 US$
Камион за превоз на животни
Зафатнина V=20.09 м³
Година 1996-01 Километража 215870 км Сила 122 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 309cdi
4
7.150 € USD ≈ 7.715 US$
Камион за сладолед
Година 2008-05 Километража 358510 км Сила 88.37 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 309cdi / 380V
4
7.150 € USD ≈ 7.715 US$
Камион за сладолед
Година 2009-02 Километража 335700 км Сила 88.37 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион со церада RENAULT MASTER 165DCI pritsche 8 PAL + hänger 5m + приколка со церада
18
17.300 € USD ≈ 18.670 US$
Камион со церада
Зафатнина V=49.93 м³
Година 2016-01 Километража 396080 км Сила 163 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 160 огласа
Прикажи
Претплати се