Камиони VOLVO од Чешка Република

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони VOLVO од Чешка Република: 41 огласа
€ 126.889 ≈ US$ 146.354
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража 128630 км Сила 510 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
€ 10.500 ≈ US$ 12.111
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 0 км Сила 420 кс
Чехија, Přerov
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 45.720 ≈ US$ 52.730
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Molcik
Година 2007-08-L Километража 265000 км Сила 294 kW
Чехија, Vratimov
аукција € 27.157 ≈ US$ 31.323
Камион кипер
Зафатнина V=73.45 м³
Година 2006 Километража 390999 км Сила 400 кс
Чехија, Praha
€ 24.789 ≈ US$ 28.592
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2007-01 Километража 1755000 км Сила 441 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
€ 9.260 ≈ US$ 10.680
Камион завеса
Година 2006 Километража 963850 км Сила 441 кс
Чехија, Třebechovice pod Orebem
€ 17.900 ≈ US$ 20.646
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005-05 Километража 1004350 км Сила 460 кс
Чехија, Nové Strašecí
€ 11.600 ≈ US$ 13.379
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2004-03 Километража 701879 км Сила 250 кс
Чехија, Prague
€ 11.600 ≈ US$ 13.379
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година 2005-04 Километража 619707 км Сила 220 кс
Чехија, Prague
€ 159.489 ≈ US$ 183.955
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018-05 Километража 100 км Сила 460 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
€ 52.000 ≈ US$ 59.977
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2007-03 Километража 527000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
€ 43.900 ≈ US$ 50.634
Камион завеса
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 726000 км Сила 499 кс
Чехија, Nové Strašecí
€ 6.300 ≈ US$ 7.266
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2003-04-02 Километража 447440 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
€ 23.400 ≈ US$ 26.990
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 3
Година 2006-06 Километража 499744 км Сила 299 кс
Чехија, Prague
€ 15.701,86 ≈ US$ 18.111
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 1110938 км Сила
Чехија, Strančice
Омилени : 0 Споредба : 0