Камиони VOLKSWAGEN од Полска

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони VOLKSWAGEN од Полска: 26 огласа
€ 5.447 ≈ US$ 6.283
Камион фургон
Година 2003 Километража 280000 км Сила
Полска, Łódź
€ 13.993 ≈ US$ 16.140
Камион кипер
Година 2012 Километража 179190 км Сила 163 кс
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 13.292 ≈ US$ 15.331
Камион кипер
Година 2012 Километража 188900 км Сила 110 кс
Полска, Wałbrzych
€ 12.591 ≈ US$ 14.522
Камион фургон
Година 2013 Километража 164300 км Сила 140 кс
Полска, Wałbrzych
€ 14.927 ≈ US$ 17.217
Камион кипер
Година 2013 Километража 58200 км Сила 110 кс
Полска, Wałbrzych
€ 10.723 ≈ US$ 12.368
Камион фургон
Година 2013 Километража 167900 км Сила 110 кс
Полска, Wałbrzych
€ 7.500 ≈ US$ 8.651
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-07 Километража 103323 км Сила 109 кс
Полска, Prudnik
€ 8.089 ≈ US$ 9.330
Камион со рамна платформа
Година 2010 Километража 140000 км Сила
Полска, Wieliczka
€ 6.791 ≈ US$ 7.833
Камион со церада
Година 2008 Километража 236000 км Сила
Полска, GŁOGÓWEK
€ 11.240 ≈ US$ 12.966
Камион со рамна платформа
Година 2014 Километража 193000 км Сила
Полска, Żmigród
€ 8.321 ≈ US$ 9.598
Камион фургон
Носивост 1200 кг
Година 2007 Километража 292000 км Сила 140 кс
Полска, Poznań
€ 13.059 ≈ US$ 15.062
Камион кипер
Година 2010 Километража 150940 км Сила 110 кс
Полска, Wałbrzych
€ 5.540 ≈ US$ 6.390
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража 248000 км Сила 102 кс
Полска, GŁOGÓWEK
€ 4.149 ≈ US$ 4.785
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=1.9 м³
Година 2003 Километража 300200 км Сила 85 кс
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
€ 22.950 ≈ US$ 26.467
Продавница на камион
Година 2008 Километража 254417 км Сила 136 кс
Полска, Bytom
Омилени : 0 Споредба : 0