Камиони TATRA од Чешка Република

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони TATRA од Чешка Република: 34 огласа
€ 35.700 ≈ US$ 41.176
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина V=14.57 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003-11 Километража 133698 км Сила 370 кс
Чехија, Velké Meziříčí
€ 50.800 ≈ US$ 58.593
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005-09 Километража 116759 км Сила 411 кс
Чехија, Velké Meziříčí
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 36.000 ≈ US$ 41.522
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005-06 Километража 238955 км Сила 408 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 35.700 ≈ US$ 41.176
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина V=14.57 м³
Година 2003-11 Километража 133698 км Сила 370 кс
Чехија, Velké Meziříčí
€ 50.800 ≈ US$ 58.593
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005-09 Километража 116759 км Сила 411 кс
Чехија, Velké Meziříčí
€ 36.000 ≈ US$ 41.522
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005-06 Километража 218955 км Сила 408 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 4.649 ≈ US$ 5.362
Камион-шасија
Година 1990 Километража 76925 км Сила 231 кс
Чехија, Třebechovice pod Orebem
€ 11.580 ≈ US$ 13.355
Камион кипер
Година 1990 Километража 7117 км Сила
Чехија, Plzeň
€ 4.800 ≈ US$ 5.536
Камион-цистерна
Година 1985 Километража 0 км Сила 210 kW
Чехија, Benešov
€ 19.900 ≈ US$ 22.953
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 2003-01 Километража 88631 км Сила 347 кс
Чехија, Prague
€ 48.430 ≈ US$ 55.858
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 2006 Километража 217300 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
€ 15.300 ≈ US$ 17.651
Камион кипер
Година 1997 Километража 600000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
€ 21.500 ≈ US$ 24.801
Камион кипер
Година 2000 Километража 0 км Сила 300 kW
Чехија, Jablonec nad Nisou
€ 60.800 ≈ US$ 70.127
Камион со рамна платформа
Носивост 10000 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 320000 км Сила 270 kW
Чехија, Hodonín
€ 7.913 ≈ US$ 9.127
Камион кипер
Година 1990-06 Километража 247647 км Сила 277 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Омилени : 0 Споредба : 0