Камиони NISSAN Primastar од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони NISSAN Primastar: 1 оглас
€ 950 ≈ US$ 1.096
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2010-09 Километража 349600 км Сила 145 кс
Данска, Galten
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0