Камиони NISSAN Navara од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони NISSAN Navara: 8 огласа
€ 6.950 ≈ US$ 8.016
Камион со рамна платформа
Носивост 875 кг
Година 2009-04 Километража 296951 км Сила 171 кс
Холандија, Meerkerk
€ 4.950 ≈ US$ 5.709
Камион со рамна платформа
Носивост 880 кг
Година 2006-10 Километража 230818 км Сила 174 кс
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 5.950 ≈ US$ 6.863
Камион со рамна платформа
Носивост 875 кг
Година 2007-08 Километража 242866 км Сила 171 кс
Холандија, Meerkerk
€ 5.750 ≈ US$ 6.632
Камион со рамна платформа
Носивост 875 кг
Година 2007-08 Километража 284038 км Сила 171 кс
Холандија, Meerkerk
€ 9.950 ≈ US$ 11.476
Камион со рамна платформа
Носивост 395 кг
Година 2012-03 Километража 244138 км Сила 190 кс
Холандија, Vuren
€ 58.900 ≈ US$ 67.935
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01 Километража 50 км Сила 190 кс
Германија, Bottrop
€ 6.900 ≈ US$ 7.958
Камион кипер
Година 12/2004 Километража 281561 км Сила
Франција, Saint Victoret
€ 3.650 ≈ US$ 4.210
Камион-ладилник
Година 2003-03 Километража 230000 км Сила 133 кс
Германија, Schifferstadt
Омилени : 0 Споредба : 0