Камиони NISSAN Cabstar од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони NISSAN Cabstar: 41 огласа
€ 16.800 ≈ US$ 19.377
Камион фургон
Година 08/2007 Километража 86000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 19.800 ≈ US$ 22.837
Камион кипер
Година 2007 Километража 25000 км Сила
Шпанија, Alicante
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 6.500 ≈ US$ 7.497
Камион платформа
Евро Euro 4
Година 2006-03 Километража 117000 км Сила 150 кс
Шпанија, Cdad. Real
преговара
Камион-ладилник
Година Километража 0 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
преговара
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2016 Километража 128000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
преговара
Камион фургон
Година 01/2000 Километража 60000 км Сила
Шпанија, San Martin de la Vega
€ 2.737 ≈ US$ 3.157
Камион со рамна платформа
Носивост 1680 кг Суспензија пружина/пружина
Година 10/1991 Километража 349359 км Сила 74 кс
Обединето Кралство, Brentwood
€ 8.950 ≈ US$ 10.323
Камион фургон
Зафатнина V=20.53 м³
Година 2010-06 Километража 241119 км Сила 151 кс
Холандија, Son en Breugel
€ 6.490 ≈ US$ 7.486
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 07/2003 Километража 124000 км Сила
Полска, Zagnańsk
€ 15.500 ≈ US$ 17.878
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година Километража 0 км Сила 130 кс
Холандија, Moerdijk
преговара
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража 0 км Сила 96 кс
Грција, Τρίκαλα
аукција преговара
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 0 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
преговара
Камион кипер
Година 2001-05 Километража 118583 км Сила 106 кс
Италија, Carrè
€ 25.000 ≈ US$ 28.835
Камион со рамна платформа
Носивост 2300 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 2000 км Сила 148 кс
Финска, Vantaa
€ 15.500 ≈ US$ 17.878
Камион-шасија
Носивост 1719 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 0 км Сила 131 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Омилени : 0 Споредба : 0