Камиони MAN од Италија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони MAN од Италија: 54 огласа
€ 15.000 ≈ US$ 17.301
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 421138 км Сила 270 kW
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
€ 15.000 ≈ US$ 17.301
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 349428 км Сила 270 kW
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
преговара
Камион кипер
Година Километража 2001 км Сила
Италија, Montecchio Maggiore (VI)
€ 5.500 ≈ US$ 6.344
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2003-07 Километража 1143680 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
€ 25.000 ≈ US$ 28.835
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 0 км Сила 324 kW
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
€ 6.000 ≈ US$ 6.920
Камион завеса
Година 09/2002 Километража 950000 км Сила 220 кс
Италија, Tavagnacco
€ 39.000 ≈ US$ 44.983
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 0 км Сила 324 kW
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
преговара
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1996-07 Километража 250000 км Сила
Италија, Piacenza
€ 39.000 ≈ US$ 44.983
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 0 км Сила 324 kW
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
€ 13.950 ≈ US$ 16.090
Камион-контејнер
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-08 Километража 670000 км Сила 410 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
преговара
Камион кипер
Година 07/2009 Километража 0 км Сила 480 кс
Италија, Calenzano
€ 15.000 ≈ US$ 17.301
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 404140 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
€ 47.500 ≈ US$ 54.787
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2009-07 Километража 400000 км Сила 480 кс
Италија, Calenzano
€ 17.800 ≈ US$ 20.531
Камион за превоз на зрна
Носивост 14400 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-05 Километража 921365 км Сила 480 кс
Италија, Gruaro (Ve)
преговара
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 0 км Сила 500 кс
Италија, Calenzano
Омилени : 0 Споредба : 0