Камиони FORD од ЗНД

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FORD: 2 огласа
€ 7.588 ≈ US$ 8.751
Камион фургон
Носивост 990 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=18.11 м³
Година 2010 Километража 271376 км Сила 115 кс
Русија, Москва
€ 15.000 ≈ US$ 17.301
Камион за сладолед
Носивост 950 кг
Година 2012 Километража 110000 км Сила
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0