Камиони FORD Transit од Холандија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FORD Transit од Холандија: 25 огласа
€ 33.950 ≈ US$ 39.158
Камион фургон
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 34670 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
€ 32.950 ≈ US$ 38.005
Камион фургон
Носивост 460 кг
Година 2017-04 Километража 21000 км Сила 350 кс
Холандија, Geffen
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 31.550 ≈ US$ 36.390
Камион фургон
Година 2017-05 Километража 38044 км Сила 131 кс
Холандија, Raamsdonksveer
€ 22.400 ≈ US$ 25.836
Камион со рамна платформа
Носивост 1144 кг
Година 2017-03 Километража 21481 км Сила 105 кс
Холандија, Veghel
€ 19.450 ≈ US$ 22.434
Камион кипер
Носивост 1013 кг Евро Euro 5
Година 2015-08 Километража 18302 км Сила 126 кс
Холандија, Eesveen
€ 6.999 ≈ US$ 8.073
Камион со церада
Носивост 1240 кг
Година 2011-10 Километража 192389 км Сила 86 кс
Холандија, Vuren
€ 31.950 ≈ US$ 36.851
Камион фургон
Носивост 460 кг
Година 2017-01 Километража 53316 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
€ 19.450 ≈ US$ 22.434
Камион кипер
Носивост 1013 кг Евро Euro 5
Година 2015-08 Километража 18302 км Сила 126 кс
Холандија, Eesveen
€ 32.950 ≈ US$ 38.005
Камион фургон
Носивост 460 кг
Година 2017-04 Километража 38997 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
€ 21.900 ≈ US$ 25.259
Камион со рамна платформа
Носивост 1144 кг
Година 2017-03 Километража 34361 км Сила 105 кс
Холандија, Veghel
€ 9.990 ≈ US$ 11.522
Камион кипер
Година 2011-03 Километража 163789 км Сила 140 кс
Холандија, Vuren
€ 19.750 ≈ US$ 22.780
Камион кипер
Година 2015-01 Километража 36000 км Сила 125 кс
Холандија, Monster
€ 21.900 ≈ US$ 25.259
Камион со рамна платформа
Носивост 1295 кг
Година 2017-03 Километража 27636 км Сила 105 кс
Холандија, Veghel
€ 19.750 ≈ US$ 22.780
Камион кипер
Година 2015-01 Километража 35000 км Сила 125 кс
Холандија, Monster
€ 19.750 ≈ US$ 22.780
Камион кипер
Година 2015-01 Километража 41000 км Сила 125 кс
Холандија, Monster
Омилени : 0 Споредба : 0