Филтри -

Камион за превоз на животни од Унгарија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни од Унгарија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Atego 824
10
Контактирајте го продавачот
14.520 € HUF 5.200.000 HUF
Година 2007 Километража 490000 км Сила 238 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни SCANIA R164 + приколка за превоз на животни
12
Контактирајте го продавачот
40.360 € HUF 14.450.000 HUF
Зафатнина 37.19 м³
Година 2003 Километража 999999 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ EGYÉB Z1 2.5 D
11
Контактирајте го продавачот
3.492 € HUF 1.250.000 HUF
Година 1990 Километража 213000 км Сила 72.06 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ SPRINTER 313 cdi Élőállat-szállító
10
Контактирајте го продавачот
5.726 € HUF 2.050.000 HUF
Година 2000 Километража 294000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни DAF XF 480 Élőállat-szállító
12
Контактирајте го продавачот
145.000 € HUF 51.900.000 HUF
Зафатнина 51.1 м³
Година 2021 Километража 15 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни SCANIA R 520 + приколка за превоз на животни
12
Контактирајте го продавачот
132.300 € HUF 47.350.000 HUF
Година 2016 Километража 765000 км Сила 519 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2551
12
Контактирајте го продавачот
59.910 € HUF 21.450.000 HUF
Зафатнина 53.84 м³
Година 2013 Километража 752999 км Сила 510 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MAN TGX 26.480 6x2
12
Контактирајте го продавачот
32.400 € HUF 11.600.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 1133277 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MAN TGX 26.440 6x2
12
Контактирајте го продавачот
32.540 € HUF 11.650.000 HUF
Евро Euro 5 Зафатнина 51.1 м³
Година 2012 Километража 989000 км Сила 441 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MAN TGX 26.440
8
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 418148 км Сила 324 kW
Унгарија, Tata
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2548 6x2 Élőállat-szállító
12
Контактирајте го продавачот
48.600 € HUF 17.400.000 HUF
Зафатнина 50 м³
Година 2012 Километража 766000 км Сила 485 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни VOLVO FL6H-250
9
Контактирајте го продавачот
7.262 € HUF 2.600.000 HUF
Година 2005 Километража 646257 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2548
12
Контактирајте го продавачот
41.900 € HUF 15.000.000 HUF
Година 2010 Километража 670000 км Сила 476 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни IVECO 70 C 21 Élőállat-szállító
12
Контактирајте го продавачот
25.840 € HUF 9.250.000 HUF
Година 2012 Километража 234034 км Сила 204 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 1842 Állatszállító
10
Контактирајте го продавачот
38.270 € HUF 13.700.000 HUF
Година 2013 Километража 616000 км Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се