Филтри -

Камион за превоз на животни од Португалија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни од Португалија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни RENAULT Premium
16
Побарајте цена
цена на барање
Година 1996-11 Километража 894000 км Сила 280 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за превоз на животни SCANIA 124G 420
8
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3
Година 10/2004 Километража 477883 км Сила 420 кс
Португалија, Fátima
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни SCANIA R 420
12
Побарајте цена
цена на барање
Година 2010 Километража 897650 км Сила 420 кс
Португалија, Fátima
камион за превоз на животни VOLVO FM7
14
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Година Километража Сила
Португалија, São João de Ver
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 817
11
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Година Километража Сила
Португалија, São João de Ver
камион за превоз на животни VOLVO FL 280
18
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 600000 км Сила 280 кс
Португалија, Zona industrial de portalegre
камион за превоз на животни VOLVO FM
11
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 727000 км Сила 260 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за превоз на животни SCANIA R
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2005-10 Километража 1600000 км Сила 500 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за превоз на животни SCANIA P
16
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008-11 Километража 783000 км Сила 310 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се