Филтри -

Камион за превоз на животни од Полска

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи

28 огласа: Камион за превоз на животни од Полска

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
23.320 € 100.000 PLN
2003
915000 км
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 8000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
34.000 €
2010
751000 км
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
30.000 €
2006
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 5
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
2001
703000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 13000 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
12.700 € Со вклучен ДДВ
1997
9163456 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 13900 кг Зафатнина 11700 м³ Оскина конфигурација 4x4 Суспензија хидраулично
Полска
Контактирајте го продавачот
34.317 €
2008
828000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 7595 кг
Полска, Laskowa
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
2012
981000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
2018
515000 км
Сила 500 кс (368 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
2016
Сила 560 кс (412 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Полска, Jędrzejów
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
2018
945000 км
Сила 520 кс (382 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 146.88 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
2021
373500 км
Сила 650 кс (478 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
2021
560000 км
Сила 650 кс (478 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 146.88 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
2019
616000 км
Сила 650 кс (478 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 146.88 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
2018
599000 км
Сила 500 кс (368 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 73.44 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
1993
585000 км
Сила 170 кс (125 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
54.790 € 235.000 PLN
2013
795000 км
Сила 620 кс (456 kW) Евро Euro 5 Оскина конфигурација 6x2
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
107.000 € 459.000 PLN
2016
692000 км
Сила 510 кс (375 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
27.980 € 120.000 PLN
2008
1064378 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
10.730 € 46.000 PLN
2008
760000 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15800 кг Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Kornaciska
Контактирајте го продавачот
34.970 € 150.000 PLN
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Leszno
Контактирајте го продавачот
16.090 € 69.000 PLN
2007
899000 км
Гориво дизел
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
43.130 € 185.000 PLN
2014
450000 км
Сила 420 кс (309 kW) Гориво дизел Носивост 13500 кг
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
14.690 € 63.000 PLN
2005
894940 км
Сила 4310 кс (3168 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 13380 кг Зафатнина 12580 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Sędziny
Контактирајте го продавачот
1 €
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
2013
1072000 км
Сила 460 кс (338 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Jędrzejów
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи