Филтри -

Камион за превоз на животни од Литванија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камион за превоз на животни од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.490 € Без ДДВ
Носивост 16500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2008 Километража 842000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Носивост 14250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2015 Километража 800000 км Сила
Литванија, Vilnius
камион за превоз на животни Volvo FL613 за делови камион за превоз на животни Volvo FL613 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/1990 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража 812000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 16777220 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 621585 км Сила
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се