Филтри -

Камион за превоз на животни од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни од Италија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11765 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 1134000 км Сила 500 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
камион за превоз на животни IVECO EUROCARGO 65E12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/1996 Километража Сила 150 кс
Италија, Calenzano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 5650 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 975000 км Сила 140 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 2250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 103000 км Сила 90 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1996 Километража Сила 420 кс
Италија, Arluno (MI)
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 1992 Километража 389445 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2009 Километража 468000 км Сила 290 кс
Италија, Milano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11765 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 950300 км Сила 500 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1978 Километража 25948 км Сила 81 кс
Италија, Vicenza, Thiene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се