Филтри -

Камион за превоз на животни од Холандија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камион за превоз на животни од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Носивост 9100 кг Евро Euro 5
Година 2010-07-01 Километража 787592 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.400 €
Носивост 14705 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 978870 км Сила
Холандија, Ravenstein
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Носивост 6640 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 228913 км Сила
Холандија, Erp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14800 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 1198300 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1344507 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
94.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 458058 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Носивост 15220 кг Евро Euro 6
Година 09/2015 Километража 531777 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Носивост 7970 кг Евро Euro 5
Година 2006 Километража 580822 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 877817 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
104.800 €
Носивост 13460 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 488384 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10844 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 710000 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1110642 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 10850 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1172039 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 959138 км Сила
Холандија, Mook
Контактирајте го продавачот
77.500 €
Носивост 19500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 729019 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Носивост 10530 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 981847 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Носивост 13000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 852333 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Носивост 7300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 546046 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
86.500 €
Носивост 14565 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 508364 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 534278 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11810 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 911891 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 15220 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 1254800 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 946712 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 2026715 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
28.850 €
Носивост 13280 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 999999 км Сила
Холандија, Bennekom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се