Филтри -

Камион за превоз на животни од Естонија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни од Естонија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 9625 кг Евро Euro 3
Година 01/2003 Километража 531886 км Сила 340 кс
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Носивост 12805 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50.53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 487000 км Сила 480 кс
Естонија, Otepää
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 11930 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 984243 км Сила 480 кс
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Носивост 14305 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.57 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 618163 км Сила 540 кс
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Носивост 12625 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 618220 км Сила 500 кс
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
26.750 €
Евро Euro 5 Зафатнина 53.13 м³
Година 2013 Километража 717000 км Сила 540 кс
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1029000 км Сила 500 кс
Естонија, Otepää
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се