Филтри -

Камион за превоз на животни од Данска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни од Данска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MAN TGX 26.500
1
Контактирајте го продавачот
аукција 188.236 €
Година 2017 Километража 383000 км Сила
Данска, Ribe
камион за превоз на животни VOLVO FM12 420 Grise opbygning + приколка за превоз на животни
19
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 12600 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 851000 км Сила 420 кс
Данска, Horsens V
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни SCANIA R420 6x2 Euro 5 Dyretransport
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16450 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 943000 км Сила 420 кс
Данска, Padborg
камион за превоз на животни SCANIA 114 380 6x2*4 Dyretransport
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13175 кг Евро Euro 3 Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 843000 км Сила 380 кс
Данска, Padborg
камион за превоз на животни MAN TGA 26.480  Menke 3 stock
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13715 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1242000 км Сила 480 кс
Данска, Padborg
камион за превоз на животни MAN TGA 39.440 SVINE TRANSPORT
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 950000 км Сила 441 кс
Данска, Tappernøje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се