Филтри -

Камион за превоз на животни од Чешка Република

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камион за превоз на животни од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003-08 Километража 611408 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003-08 Километража 611408 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003-08 Километража 611408 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.46 м³
Година 2015-12 Километража 866615 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí

Огласи од други земји во делот "Камион за превоз на животни"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12690 кг Евро Euro 3
Година 11/2004 Километража 999999 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
24.440 € NOK 289.000 NOK
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 640000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1996 Километража Сила
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 6635 кг
Година 2010 Километража 436736 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.340 € PLN 100.000 PLN
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 915000 км Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Носивост 4130 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-01-08 Километража 525873 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Носивост 3220 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986-12-03 Километража 426342 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2001 Километража 703000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 1666289 км Сила
Холандија, nl
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2006 Километража 1666289 км Сила
Холандија, nl
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 29.4 м³
Година 2004 Километража 381256 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
аукција 1.620 € Без ДДВ
Година 1983 Километража 315546 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 3540 кг
Година 1996 Километража 614861 км Сила
Белгија, Antwerpen
камион за превоз на животни Volvo FH 500 камион за превоз на животни Volvo FH 500 камион за превоз на животни Volvo FH 500
3
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија IRMA
Година 07/2012 Километража 995000 км Сила
Италија, Massa Lombarda
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Километража 521678 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 37.5 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија ACM
Година 11/1991 Километража 156000 км Сила
Белгија, Sint-Pieters-Leeuw
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 1986-01-01 Километража 670000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
12.700 € Со вклучен ДДВ
Носивост 13900 кг Евро Euro 2 Зафатнина 11700 м³ Суспензија хидраулично
Година 1997 Километража 9163456 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2016 Километража 1221573 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15055 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2014 Километража 1313663 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
56.400 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 699373 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи