Филтри -

Камион за превоз на животни од Белгија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни од Белгија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни IVECO EUROTECH 380 -6X2 - BETAILLERE-DOUBLE ETAGE
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-09-15 Километража 372939 км Сила 380 кс
Белгија, Handzame
камион за превоз на животни MAN TGX 26.440 6x2 BL-XXL Lift-Lenk Rolgordijn
28
Контактирајте го продавачот
16.450 € Без ДДВ
Носивост 15370 кг Евро Euro 5
Година 01/2013 Километража 921865 км Сила 440 кс
Белгија, Tessenderlo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни MAN TGA 26.310 horse/chevaux
13
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Носивост 15110 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-04-07 Километража 601855 км Сила 310 кс
Белгија, Bree
камион за превоз на животни SCANIA 164G 480
15
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-01-09 Километража 987500 км Сила 353 kW
Белгија, Leopoldsburg
камион за превоз на животни SCANIA 113 paarden/mobilhome
12
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Година 1986-01-01 Километража 670000 км Сила 320 кс
Белгија, Bree
камион за превоз на животни IVECO Magirus 80 16 horse truck
13
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Носивост 1360 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-05-23 Километража 444871 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на животни DAF 45 150
13
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Носивост 2220 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-12-22 Километража 307737 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на животни MAN 14.264 horses/chevaux
13
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 1890 кг Евро Euro 2
Година 1997-07-17 Километража 730548 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на животни DAF LF 55.180
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 5950 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-10-10 Километража 307129 км Сила 180 кс
Белгија, Handzame
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 1114 horse/chevaux
13
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Носивост 7260 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1991-05-07 Километража 394478 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на животни IVECO Eurocargo 120 E 22 horse truck paarden
13
Контактирајте го продавачот
24.700 € Без ДДВ
Носивост 6250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04-11 Километража 300826 км Сила 220 кс
Белгија, Bree
камион за превоз на животни IVECO 90 - 13 horse/cheavaux AIRcooled
13
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Носивост 3220 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986-12-03 Километража 423616 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Atego 1323
13
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Носивост 7150 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-02-02 Километража 488420 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на животни IVECO 65E14
10
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 265303 км Сила 140 кс
Белгија, Wingene
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ L 817 Driving/men/horses/pferd combi
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2340 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1995-02-14 Километража 157226 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се