Филтри -

Камион за превоз на животни Volvo од Шпанија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камион за превоз на животни Volvo од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2008 Километража 485000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2011 Километража 310953 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2007 Километража 445000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2008 Километража 109030 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1996 Километража 602000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Pezzaioli
Година 01/2002 Километража 934000 км Сила
Шпанија, Rábade
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се