Филтри -

Камион за превоз на животни Volvo од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камион за превоз на животни Volvo од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 73.44 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 599000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
20.920 € PLN 89.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 400000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.220 € PLN 69.000 PLN
Година 2007 Километража 899000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
43.480 € PLN 185.000 PLN
Носивост 13500 кг
Година 2014 Километража 450000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski

Other makes in the section "Камион за превоз на животни од Полска"

Контактирајте го продавачот
37.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2010 Километража 751000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Евро Euro 5
Година 08/2010 Километража 751000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Евро Euro 5
Година 07/2006 Километража Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
32.670 € PLN 139.000 PLN
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 05/2008 Километража 1064378 км Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
17.390 € PLN 74.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 11070 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 800000 км Сила
Полска, Krzywiń
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Зафатнина 46.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04-27 Километража 1400000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04-27 Километража 751000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
55.200 € Без ДДВ
Носивост 7500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2016 Километража 350000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 616000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 945000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 630000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 373500 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 560000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1993 Километража 585000 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
55.230 € PLN 235.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 795000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
107.900 € PLN 459.000 PLN
Година 2016 Километража 692000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Носивост 7350 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 800000 км Сила
Полска, Pogorzela
Контактирајте го продавачот
15.280 € PLN 65.000 PLN
Носивост 13380 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12580 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 894940 км Сила
Полска, Sędziny
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 1050000 км Сила
Полска, Kowale
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи