Филтри -

Камион за превоз на животни VOLVO од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни VOLVO од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни VOLVO FH460 XL,3 stock,Pezzaioli, 2011/2010 + приколка за превоз на животни
11
67.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-11-24 Километража 1000000 км Сила 460 кс
Полска, starachowice
камион за превоз на животни VOLVO  Fh500 Pezzaioli 3 Stock + trailer
10
99.000 €
Евро Euro 5
Година 09/2014 Километража 560000 км Сила 500 кс
Полска, Starachowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни VOLVO FH 540 for cattle transport + приколка за превоз на животни
7
46.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-03 Километража 905000 км Сила 540 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни VOLVO FH 540 For bovines - Do bydla
4
29.000 €
Евро Euro 5 Зафатнина 73.44 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-03 Километража 905000 км Сила 540 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни VOLVO FH 540 + приколка за превоз на животни
10
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06 Километража 890000 км Сила 540 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни VOLVO FM7 manual diesel pump
3
4.450 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 800000 км Сила
Полска, Dolsk
камион за превоз на животни VOLVO Fl618
6
6.900 € Без ДДВ
Година 1992 Километража Сила
Полска, Dolsk
камион за превоз на животни VOLVO FH16 700 6X4
12
27.500 € Без ДДВ
Носивост 14765 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2009 Километража 810000 км Сила 700 кс
Полска, Piotrków Trybunalski
камион за превоз на животни VOLVO FM 440 DO BYDLA -ZYWCA
22
16.310 € PLN 74.000 PLN
Година 2007 Километража 899000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се