Филтри -

Камион за превоз на животни VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни VOLVO од Холандија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни VOLVO FH13 500 6x2/4 Berdex 1 stock veewagen
15
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Носивост 13345 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 704600 км Сила 510 кс
Холандија, Bennekom
камион за превоз на животни VOLVO FH 500 6X2 Finkl 4-Deck/Stock XL VEB+ EEV Standklima
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
76.800 € Без ДДВ
Носивост 11400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2010 Километража 1430294 км Сила 500 кс
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни VOLVO FM 9
36
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15180 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 1110642 км Сила 389 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни VOLVO 2 FLOORS RVS Bucket for animal transport (Only the Bucket)
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
камион за превоз на животни VOLVO FL612
26
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4890 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/2001 Километража Сила 179 кс
Холандија, Lamswaarde
камион за превоз на животни VOLVO FH 12.380 + Lift
21
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 10850 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 1172039 км Сила 380 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на животни VOLVO FH 12-540, zeer goede staat
24
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 11710 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 940969 км Сила 540 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни VOLVO FM410 VEEWAGEN
11
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 14570 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 823000 км Сила 410 кс
Холандија, Maarsbergen
камион за превоз на животни VOLVO FH12/500 3 STOCK CUPPERS!!
13
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 1013011 км Сила 500 кс
Холандија, Hedel
камион за превоз на животни VOLVO FH12 6X2R FAL8.0 RADT-A8 HIGH
33
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12690 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 1344507 км Сила 460 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни VOLVO FH13.500 6x2 VEB+ / MENKE M-3 3asen/LIFTAS + приколка за превоз на животни
33
Контактирајте го продавачот
53.950 € Без ДДВ
Носивост 29935 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 1215000 км Сила 375 kW
Холандија, Terborg
камион за превоз на животни VOLVO FH 400
33
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13915 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 865588 км Сила 400 кс
Холандија, Almelo
оштетен камион за превоз на животни VOLVO FH420 6x2 1Stock Livestock
28
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Носивост 17140 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2003 Километража 999999 км Сила 420 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни VOLVO FH 12
26
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13180 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2003 Километража 910000 км Сила 420 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни VOLVO FH 500 EEV 6x2
25
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Носивост 11755 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 859000 км Сила 500 кс
Холандија, Almelo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се