Филтри -

Камион за превоз на животни VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни VOLVO: 45 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни VOLVO FH13 500 6x2/4 Berdex 1 stock veewagen
15
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Носивост 13345 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 704600 км Сила 510 кс
Холандија, Bennekom
камион за превоз на животни VOLVO FH 500 6X2 Finkl 4-Deck/Stock XL VEB+ EEV Standklima
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
76.800 € Без ДДВ
Носивост 11400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2010 Километража 1430294 км Сила 500 кс
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни VOLVO FM 9
36
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15180 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 1110642 км Сила 389 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни VOLVO FH16 520
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2008 Километража 485000 км Сила 520 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO 2 FLOORS RVS Bucket for animal transport (Only the Bucket)
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
камион за превоз на животни VOLVO FL612
26
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4890 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/2001 Километража Сила 179 кс
Холандија, Lamswaarde
камион за превоз на животни VOLVO FH13 400
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2008 Километража 109030 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FM9 340
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2007 Километража 445000 км Сила 340 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FM7
6
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Година 06/1999 Километража 900000 км Сила
Унгарија, Ebes
камион за превоз на животни VOLVO FH 12.380 + Lift
21
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 10850 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 1172039 км Сила 380 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на животни VOLVO FH 500 FH13.500 Globetrotter Euro 5 VEB
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11865 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 941400 км Сила 500 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
камион за превоз на животни VOLVO FH 12-540, zeer goede staat
24
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 11710 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 940969 км Сила 540 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни VOLVO FM 400,Do Świń,Krów itp.,2 Pokłady,6X2,Jak nowy,Okazja!
30
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.780 € Без ДДВ
Носивост 12160 кг
Година 2006 Километража 760000 км Сила 400 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион за превоз на животни VOLVO FM410 VEEWAGEN
11
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 14570 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 823000 км Сила 410 кс
Холандија, Maarsbergen
камион за превоз на животни VOLVO FH12/500 3 STOCK CUPPERS!!
13
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 1013011 км Сила 500 кс
Холандија, Hedel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се