Филтри -

Камион за превоз на животни VOLVO

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни VOLVO: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни VOLVO FM 440 DO BYDLA -ZYWCA
22
Контактирајте го продавачот
16.270 € PLN 74.000 PLN
Година 2007 Километража 899000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион за превоз на животни VOLVO FH4 16
5
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-08-08 Километража 1209329 км Сила 600 кс
Шпанија, Huércal de Almería (Almería)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни VOLVO FH 540 RETARDER
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-01-01 Километража 386600 км Сила 551 кс
Естонија, Vasalemma Vald
камион за превоз на животни VOLVO FH 540
10
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Носивост 11605 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2010 Километража 670000 км Сила 405 kW
Норвешка, Ålesund
камион за превоз на животни VOLVO FL 280
18
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 600000 км Сила 280 кс
Португалија, Zona industrial de portalegre
камион за превоз на животни VOLVO FH 12
26
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 13180 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-01-01 Километража 910000 км Сила 420 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни VOLVO FH 500 EEV 6x2
25
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Носивост 11755 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-05-12 Километража 859000 км Сила 500 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни VOLVO FM410
51
Контактирајте го продавачот
28.376 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 324056 км Сила 419 кс
Норвешка, Heimdal
камион за превоз на животни VOLVO FH13-540 / 6X2 / 4-STOCK ANIMAL TRANSPORT FINKL + TRAILER 2004
61
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-10-18 Километража 1085232 км Сила 540 кс
Холандија, VELDDRIEL
камион за превоз на животни VOLVO FH 420 6X2 Chicken transport
14
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Носивост 14545 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-01-13 Километража 1187605 км Сила 420 кс
Холандија, Lichtenvoorde
камион за превоз на животни VOLVO FM
11
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 727000 км Сила 260 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за превоз на животни VOLVO FL6H-250
9
Контактирајте го продавачот
7.218 € HUF 2.600.000 HUF
Година 2005 Километража 646257 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни VOLVO FM12 4X2R FAL8.0 RAD-A4/L90
13
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 7820 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-01-12 Километража 688830 км Сила 400 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни VOLVO FH420 6x2*4 3 Stock Cuppers livestock
40
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Носивост 12700 кг Евро Euro 3
Година 2002-06-05 Километража 999999 км Сила 420 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни VOLVO FH 500 6X2 Finkl 4-Deck/Stock XL VEB+ EEV Standklima
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
76.800 € Без ДДВ
Носивост 11400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-05-27 Километража 1430294 км Сила 500 кс
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се