Филтри -

Камион за превоз на животни VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни VOLKSWAGEN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.289 € Без ДДВ
Носивост 890 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 563729 км Сила 102 кс
Холандија, Ravenstein
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се