Филтри -

Камион за превоз на животни Scania од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камион за превоз на животни Scania од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Зафатнина 46.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04-27 Километража 1400000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
12.750 € PLN 55.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Menke-Janzen
Година 2003 Километража 1242122 км Сила
Полска, Prószków
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
63.730 € PLN 275.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 795000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 616000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 630000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 373500 км Сила
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни Scania S650 V8 cattle transport + приколка за превоз на животни камион за превоз на животни Scania S650 V8 cattle transport + приколка за превоз на животни камион за превоз на животни Scania S650 V8 cattle transport + приколка за превоз на животни
3
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 560000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Евро Euro 5
Година 07/2006 Километража Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
18.540 € PLN 80.000 PLN
Носивост 12000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 54.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Menke-Janzen
Година 03/2004 Километража 1142000 км Сила
Полска, Subkowy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се