Филтри -

Камион за превоз на животни Scania од Холандија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

11 огласа: Камион за превоз на животни Scania од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
26.850 € Без ДДВ
Носивост 12870 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2009 Километража 1040951 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 10300 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2002 Километража 1104134 км Сила
Холандија, Geleen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
147.500 € Без ДДВ
Носивост 11800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2017 Километража 616345 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 13450 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2002 Километража 685380 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2018 Километража 458058 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 13060 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 899500 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 959138 км Сила
Холандија, Mook
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Носивост 19500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2017 Километража 729019 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Носивост 7300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2017 Километража 546046 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11810 кг Евро Euro 2
Година 01/2000 Километража 911891 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13930 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2007 Километража 1442753 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи