Филтри -

Камион за превоз на животни SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни SCANIA од Полска: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни SCANIA R 500 / Żywiec / 3 Poziomy / Podnoszony Dach / Menke
8
Контактирајте го продавачот
36.450 € PLN 165.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 650000 км Сила 500 кс
Полска, CHĘCINY
камион за превоз на животни SCANIA R164 V8 , 6x2 , 2 hydraulic decks , 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
27
Контактирајте го продавачот
35.350 € PLN 160.000 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни SCANIA R520 + приколка за превоз на животни
5
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-10 Километража 800000 км Сила 520 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни SCANIA R620 V8 for animal transport
8
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-03 Километража 1187000 км Сила 620 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни SCANIA R560 V8 For animal transport with trailer + приколка за превоз на животни
10
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 146.88 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-08 Километража 992000 км Сила 560 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни SCANIA P230 DO ZWIERZAT-BYDLA WAGA
19
Контактирајте го продавачот
24.080 € PLN 109.000 PLN
Евро Euro 4 Зафатнина 41.8 м³
Година 2007 Километража 315000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион за превоз на животни SCANIA R500
20
Контактирајте го продавачот
30.910 € PLN 139.900 PLN
Носивост 12950 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 522200 км Сила 500 кс
Полска, Krośniewice
камион за превоз на животни SCANIA 340
22
Контактирајте го продавачот
10.830 € PLN 49.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 720000 км Сила 340 кс
Полска, Piotrków Trybunalski
камион за превоз на животни SCANIA R 560
13
Контактирајте го продавачот
32.030 € PLN 145.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2010 Километража 955000 км Сила 560 кс
Полска, Biłgoraj
камион за превоз на животни SCANIA R500 V8 for pigs - calves - sheeps. + приколка за превоз на животни
21
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11 Километража 1150000 км Сила 500 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни SCANIA R730 V8 for animal transport + приколка за превоз на животни
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-02 Километража 491000 км Сила 730 кс
Полска, Chodzież
камион за превоз на животни SCANIA R 730 V8 For cattle transport + приколка за превоз на животни
11
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 73.44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05 Километража 850000 км Сила 730 кс
Полска, Chodzież
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се