Филтри -

Камион за превоз на животни SCANIA од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни SCANIA од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни SCANIA R 620 V8 6x2*4 Pezzaioli Livestock 2 deck | Retarder
35
38.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-02 Километража 898054 км Сила 620 кс
Холандија, Groot Ammers
камион за превоз на животни SCANIA 94D-220 2Stock Livestock Full Steel suspension
14
9.900 € Без ДДВ
Носивост 9040 кг Евро Euro 2
Година 1997-07-15 Километража 834639 км Сила 220 кс
Холандија, Ravenstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни SCANIA R620 6X2 MANUAL RETARDER - 3 LAYERS MET REMOTE + 3 AS AANHANGER
20
59.750 € Без ДДВ
Носивост 10564 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-12-20 Километража 963054 км Сила 620 кс
Холандија, Meerkerk
камион за превоз на животни SCANIA 124 420 6x2, Animal transport, 3 layers, Manual, Retarder, Airco
7
11.750 € Без ДДВ
Носивост 12140 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-03-04 Километража 1067000 км Сила 420 кс
Холандија, Ede
камион за превоз на животни SCANIA G440 6x2*4 - New Finkl Box - BDF
37
58.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-12-05 Километража 429950 км Сила 440 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни SCANIA 94G-220 4x2 1 Stock Livestock, Full Steel suspension
34
9.400 € Без ДДВ
Носивост 8050 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-05-05 Километража 603475 км Сила 220 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни SCANIA P 94 DB 4X2 NZ 71115
28
цена на барање
Носивост 8020 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-10-31 Километража 382237 км Сила 220 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни SCANIA R500 6x2 Livestock truck
34
14.900 € Без ДДВ
Носивост 12240 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01-29 Километража 1092844 км Сила 500 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни SCANIA R520 LB6x2*4MNB 3 Stock livestock - NEW TUV/APK
58
57.400 € Без ДДВ
Носивост 12615 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-12-18 Километража 826500 км Сила 520 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни SCANIA 114-340 / MANUAL / RETARDER / EURO-2 / ANIMAL TRANSPORT / 2000
23
8.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000-12-01 Километража 1144171 км Сила 340 кс
Холандија, VELDDRIEL
камион за превоз на животни SCANIA R450 !!EURO6!! CUPPERS!!4-STOCK!!VENTILATED!!
16
цена на барање
Носивост 15900 кг Евро Euro 6
Година 2014-10-23 Километража 764319 км Сила 450 кс
Холандија, Hedel
камион за превоз на животни SCANIA R 500 LB 6X2*4 MNA
24
цена на барање
Носивост 13440 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-03-29 Километража 1461577 км Сила 500 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни SCANIA P380 6x2*4-2/3 Floors-Berdex-Manual Gear box-2/3 Stock Berdex-Lo
50
23.900 € Без ДДВ
Носивост 13760 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-02-27 Километража 796077 км Сила 380 кс
Холандија, Ravenstein
камион за превоз на животни SCANIA PM 93 -280 4X2
21
цена на барање
Носивост 6750 кг
Година 1992-11-20 Километража 785899 км Сила 283 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни SCANIA S580 B6x2*4NB 4Stock Livestock + 4 Stock Peezzaioli trailer
15
154.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-09-26 Километража 290000 км Сила 580 кс
Холандија, Ravenstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се