Филтри -

Камион за превоз на животни SCANIA од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни SCANIA од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.950 € Без ДДВ
Година 2010-12 Километража 933027 км Сила 441 кс
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
24.890 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 56.7 м³
Година 2010-01 Километража 955000 км Сила 379 кс
Германија, Dorsten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
65.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-07 Километража 535035 км Сила 620 кс
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
25.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-04 Километража 815396 км Сила 379 кс
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Носивост 7710 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-10 Километража 559231 км Сила 360 кс
Германија, Delbrück
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се