Филтри -

Камион за превоз на животни SCANIA од Европа

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камион за превоз на животни SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13770 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 2026715 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 1400000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 15925 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 698484 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 798009 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
44.890 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-12 Километража 778000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 14525 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 962185 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 980000 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 02/2003 Километража 1440000 км Сила
Унгарија, Zalacséb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 125.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2006 Километража 1300000 км Сила
Романија, Chișineu-Criș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12345 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 836812 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Година 01/2010 Километража 1017490 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 185000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2008 Километража 520000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 7720 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985-06-07 Километража 482970 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 687565 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 366000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 10300 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2002 Километража 1104134 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04-27 Километража 1400000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
10.940 € GBP 9.500 GBP
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство, Newry
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Носивост 30400 кг
Година 2012 Километража 982000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Година 1986-01-01 Километража 670000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Носивост 7300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2017 Километража 546046 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 720000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 10/2004 Километража 477883 км Сила
Португалија, Fátima
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се